Aktualności

Bukowina Tatrzańska ponownie na mapie Tour de Pologne

08.02.2012

8 lutego w Bukovina Terma hotel Spa doszło do uroczystego podpisania umowy na organizację startu i mety szóstego etapu 69. Tour de Pologne UCI Word Tour w Bukowinie Tatrzańskiej. Królewski etap odbędzie się 15 lipca.

Umowę na organizację tego przedsięwzięcia podpisali: Prezes Zarządu Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego - Piotr Kuchta, Wiceprezes - Anna Galica, Członek Zarządu - Edward Kuchta, Sekretarz Gminy Bukowina Tatrzańska - Marian Mikołajczyk i Dyrektor Generalny wyścigu - Czesław Lang.

Etap ze startem i metą przy Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej będzie najbardziej górzystym etapem tegorocznego wyścigu. Nosi on miano królewskiego i z pewnością będzie jednym z tych, które zadecydują o losach wyścigu. Oprócz Tour de Pologne dla zawodowców, ponownie do Bukowiny zapraszamy na Tour de Pologne Amatorów.

Bukowina Tatrzańska jest miejscem aktywnym przez cały rok. Latem ściągają tu najlepsi kolarze na świecie podczas Tour de Pologne UCI World Tour, których można podziwiać w fantastycznym krajobrazie, natomiast zimą odbywa się tu Góralski Karnawał, który właśnie trwa i obchodzi 40. jubileuszową edycję.

 

Czesław Lang Bukovina Tatrzańska

Czesław Lang Bukovina Tatrzańska

Czesław Lang Bukovina Tatrzańska

Czesław Lang Bukovina Tatrzańska

Czesław Lang Bukovina Tatrzańska

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI